• борсиликатно стакло Храна садот
  • Thermal Coffee Glass
  • Боросиликатно стаклено шише

Добредојдовте на JASPER

SJZ JINXUAN ТРГУВАЊЕ CO., LTD., Е професионална производител на стакло високиот борсиликатно стакларија за кујна и маса стакларија во Кина.

Од 1995 година па се до сега SJZ JINXUAN се фокусираше на бизнис на стакларија линија повеќе од 24 години. Детали одлучи совршен и професионализам прави класика е мотото на нашиот тим.

Магазин Од Категорија

нашите производи

нашите партнери

SCHOTT
FOXHOME
LIBBEY
20190314182107
вв
t019d5c6cab29e71f8f
RW
ГОСПОЃИЦА
fdwef
Bormioli
AVON

WhatsApp Онлајн Chat!