Контактирајте не

SJZ JINXUAN ТРГУВАЊЕ CO., LTD.

адреса

RM705, ИЗГРАДБА NO.D, MEIDONG МЕЃУНАРОДНИ, бр.16 GUANGAN STREET, Shijiazhuang, Кина, 050.011

телефон

Тел: +86 311 8961 9000

Телефон: +86 133 7311 3772

Факс: +86 311 8961 9001

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота,  Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!