• Borosilicate Glass Ushqimit Container
  • Thermal Coffee Glass
  • Borosilicate Glass Bottle

Mirë se vini në JASPER

SJZ Jinxuan TRADING CO., LTD., Është profesional Lartë borosilicate prodhues qelqi për qelqe kuzhinë dhe qelqe tryezë në Kinë.

Nga viti 1995 deri sa tani SJZ Jinxuan kishte fokusuar në biznesin e linjës qelqe me shume se 24 vjet. Details vendosin përsosur dhe profesionalizmi bën klasik është motoja ekipit tonë.

Kategorite e Dyqaneve

Produktet tona

Partneri ynë

SCHOTT
FOXHOME
Libbey
20190314182107
vv
t019d5c6cab29e71f8f
RW
ZNJ
fdwef
Bormioli
AVON

WhatsApp Online Chat!