China Bakeware me ndarës SKU NO.2640-2642 prodhuesit dhe furnizuesit | SJZ Jinxuan

Bakeware me ndan SKU NO.2640-2642

Përshkrim i shkurtër:

Jashtëzakonshme Kuzhina-to-Tabela Shkathtësi Piqem, të shërbejë, dyqan, dhe rinxeh të gjitha në të njëjtën bakeware. Enët pjekje xhami e bëjnë të lehtë për të gatuaj ushqim para kohe dhe dyqan në frigorifer apo frigorifer për më vonë. Më të mirë të të gjitha, tranzicionet Bakeware bukur nga furrë në çdo tavolinë caktimin për të shërbyer këndshëm, dhe mbeturina mund të shkojnë drejtë mbrapa në frigorifer në fund të natës nuk ka nevojë për enët pista të shumta. Ju lutemi vini re: nuk lëvizin bakeware qelqi direkt nga frigorifer në furrë. Le ...


 • Port: TIANJIN/QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Jashtëzakonshme Kuzhina-to-Tabela shkathtësi

  Piqem, të shërbejë, dyqan, dhe rinxeh të gjitha në të njëjtën bakeware. Enët pjekje xhami e bëjnë të lehtë për të gatuaj ushqim para kohe dhe dyqan në frigorifer apo frigorifer për më vonë. Më të mirë të të gjitha, tranzicionet Bakeware bukur nga furrë në çdo tavolinë caktimin për të shërbyer këndshëm, dhe mbeturina mund të shkojnë drejtë mbrapa në frigorifer në fund të natës nuk ka nevojë për enët pista të shumta.

  Ju lutemi vini re: nuk lëvizin bakeware qelqi direkt nga frigorifer në furrë. Le shkrirje ushqim para gatimit ose reheating në furrë. Të jetë i sigurt për të përdorur një potholder kur trajtimin enët e nxehtë Bakeware qelqi.

  Furrë dhe mikrovalë  Safe

  Enët pjekje xhami mund të përdoret për të piqem ose rinxeh ushqim në një furrë konvencionale ose në një furrë me mikrovalë. Shih nëpër anët qelqi lejojë për effortlessly ku kulmin në progresin e ushqimeve kur pjekje, duke siguruar kontroll të shtuar mbi rezultatet përfundimtare.

  Këto bakeware janë bërë me borosilicate xham-ideal për zgjerimin termik dhe për këtë arsye më pak të prirur për shkatërrimtar kur të ekspozuar ndaj ndryshimeve të temperaturës.

  Ju lutemi vini re: Glass bakeware nuk duhet të përdoren nën një skarë, në një stovetop, apo me alkool ose burners Canned Heat si një burim të drejtpërdrejtë për ngrohje.

  me ndan

  Këto bakewareme ndarës mund të ndajë ushqim në mënyrë efikase, për të shmangur njollosur nga odors të tjera, kështu që ju mund të gëzojnë ushqimin origjinale të freskët.

  ghhtyh


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!