China Tavë në Round Shape SKU NO.271-272-273-274-275-276 prodhuesit dhe furnizuesit | SJZ Jinxuan

Tavë në Round Shape SKU NO.271-272-273-274-275-276

Përshkrim i shkurtër:

Jashtëzakonshme Kuzhina-to-Tabela shkathtësi tavë xhami e bëjnë të lehtë për të gatuaj ushqim para kohe dhe dyqan në frigorifer apo frigorifer për më vonë. Më të mirë të të gjitha, tranzicionet tavë bukur nga furrë në çdo tavolinë caktimin për të shërbyer këndshëm, dhe mbeturina mund të shkojnë drejtë mbrapa në frigorifer në fund të natës. Ju lutemi vini re: nuk lëvizin tavë qelqi direkt nga frigorifer në furrë. Le shkrirje ushqim para gatimit ose reheating në furrë. Të jetë i sigurt për të përdorur një potholder kur trajtimin e ...


 • Port: TIANJIN/QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Jashtëzakonshme Kuzhina-to-Tabela shkathtësi

  Tavë xhami e bëjnë të lehtë për të gatuaj ushqim para kohe dhe dyqan në frigorifer apo frigorifer për më vonë. Më të mirë të të gjitha, tranzicionet tavë bukur nga furrë në çdo tavolinë caktimin për të shërbyer këndshëm, dhe mbeturina mund të shkojnë drejtë mbrapa në frigorifer në fund të natës.

  Ju lutemi vini re: nuk lëvizin tavë qelqi direkt nga frigorifer në furrë. Le shkrirje ushqim para gatimit ose reheating në furrë. Të jetë i sigurt për të përdorur një potholder kur trajtimin gotë të nxehtë.

  Furrë dhe mikrovalë  Safe

  Tavë xhami mund të përdoret për të piqem ose rinxeh ushqim në një furrë konvencionale ose në një furrë me mikrovalë. Shih nëpër anët qelqi lejojë për effortlessly ku kulmin në progresin e ushqimeve kur pjekje, duke siguruar kontroll të shtuar mbi rezultatet përfundimtare.

  Këto casseroles janë bërë me borosilicate xham-ideal për zgjerimin termik dhe për këtë arsye më pak të prirur për shkatërrimtar kur të ekspozuar ndaj ndryshimeve të temperaturës.

  Ju lutemi vini re: Glass tavë nuk duhet të përdoren nën një skarë, në një stovetop, apo me alkool ose burners Canned Heat si një burim të drejtpërdrejtë për ngrohje.

  trajton Side

  side Integruar trajton të lejojë për të sigurtë heqjen tavë qelqi brenda dhe jashtë furrë dhe nga kuzhina në tryezë ngrënie-dhomë apo shuplakë dhe kthehet përsëri. Anësore trajton përshtatshme ndihmojë për të siguruar një të mbajë të sigurt, madje edhe kur i veshur me mitts furrë të trasha.

  hytjytuj


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!